O mnie

Wierzę, że ludzie kierują się sercem i rozumem, z różnym skutkiem i w indywidualnych proporcjach. Ważne, aby to co robią dawało im szczęście i nie ograniczało innych.

Od blisko 10 lat jestem związana w marketingiem, Public Relations i szkoleniami dla różnych organizacji. Moja zawodowa droga jest bogata w różne mniejsze ścieżki, które zawsze spotykają się w jednym punkcie i prowadzą do celu.

Z wykształcenia i z pasji jestem marketingowcem lubiącym wszystko co związane z komunikacją, wizerunkiem i człowiekiem. Chcąc połączyć wiele obszarów biznesowych i społecznych ukończyłam Szkołę Trenerów we Wrocławiu, studia podyplomowe Nowoczesne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, studia podyplomowe Public Relations oraz szereg kursów związanych z zawiłą ludzką naturą.

Z biegiem lat nabrałam odwagi, aby marzenia zamienić na cele i wyzwania. Dlatego zdecydowałam się na połączenie życia rodzinnego oraz zawodowego ze studiowaniem psychologii. To dopełnienie tego co robię obecnie. Z pozoru inny biegun, ale każdy kij ma dwa końce.

W pracy, ogromną radość sprawia mi analiza wizerunkowa, tworzenie planów działania, wspieranie tych, którzy tego potrzebują.

Prywatnie lubię spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Moi synowie są dla mnie największymi nauczycielami empatii, asertywności, opanowania i bezgranicznej miłości.

Dla kogo pracuję?

  • Biznes – audyt wizerunkowy i sprzedażowy, szkolenia, programy motywacyjne, onboarding, Employeer Branding
  • Osoby prywatne
  • NGO – kampanie społeczne, wsparcie młodzieży i kobiet w trudnej sytuacji życiowej
  • Uczelnie wyższe – jestem wykładowcą
  • Firmy szkoleniowe

Co ważne

80% naszego czasu pracujemy zdalnie (oprócz szkoleń stacjonarnych i audytów mystery client). Konsultacje odbywają się za pośrednictwem platformy skype lub zoom.

Skontaktuj się

tel. 540-467-758

kontakt@psychologwfotelu.pl

Poznaj mnie

O mnie

Privacy Policy

Subskrybuj

Facebook

Linkedin